
Кавоварка Bialetti Dolce&Gabbana Moka Espresso Maker
- Під замовлення
- Код: 8006363042949
Відправка з 14 квітня 20268 749 ₴
- +380 (66) 468-28-86ГУРТ
- +380 (63) 076-09-90ОПТ
Кавоварка Bialetti Dolce&Gabbana Moka Espresso Maker
Bialetti та Dolce&Gabbana возз'єдналися, щоб відсвяткувати італійський кавовий ритуал.
Ця обмежена серія кавоварок мока віддає шану привабливим пейзажам та яскравим кольорам Середземномор'я. Цей дизайн Dolce&Gabbana з його приголомшливим середземноморським синім кольором перетворює кожен ритуал приготування кави на свято італійської майстерності.
Moka Express Bialetti Dolce&Gabbana перетворює кавовий ритуал на свято стилю та подвійно італійське задоволення.
Запатентований запобіжний клапан регулює необхідний тиск. 8-гранна конструкція забезпечує ідеальний розподіл тепла. Ергономічна ручка, що не нагрівається, забезпечує зручність киристування.
Розмір: 3 чашки
Місткість: 130 мл
Виготовлено з алюмінію та інших міцних матеріалів.
Запобіжний клапан, що легко очищається.
Підходить для використання на газових, електричних та склокерамічних плитах.
Мити лише вручну.
Прекрасно упакована у коробку Bialetti.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bialetti |
| Призначення | Побутове |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 0.13 л |
| Колір корпусу | Синій |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15.5 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 8.5 мм |
- Ціна: 8 749 ₴



