
Набір для творчості Scratch Art Spooky
- Готово до відправки
- Код: 9781802494334
599 ₴
+380 (63) 135-11-12
Замовлення / ІНФО
- +380 (66) 468-28-86ГУРТ
- +380 (63) 076-09-90ОПТ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Scratch Art Spooky
Оживіть яскраві, сезонні картинки за допомогою Halloween Scratch Art!
Використовуйте стілус, щоб подряпати матове покриття, щоб відкрити барвистий фон під ним! У результаті у вас вийдуть забавні дизайни, які сподобаються дітям, що ідеально підходять для розваги дітей у період святкування Хелловін.
Ця весела книга включає в себе виріб, скретч-арт і картинки, що світяться в темряві, а також моторошні doodle для завершення, забезпечуючи години веселощів протягом всього жахливого сезону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creepy Crawlers |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Ширина | 20 см |
| Діаметр | 1 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 342 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 599 ₴




