
Пиньята Creepy Town Pinata Pumpkin Halloween
- Готово до відправки
- Код: 5045735003099
985 ₴
+380 (63) 135-11-12
Замовлення / ІНФО
- +380 (66) 468-28-86ГУРТ
- +380 (63) 076-09-90ОПТ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пиньята Creepy Town Pinata Pumpkin Halloween
-
Традиційний хіт ручної роботи з піньятою з картону
-
Розмір: 37x37x11 см
-
Стійке кріплення до ваги мотузка для підвішування
-
Наповніть цукерками та вдарте паличкою-піньяту.
Солодощі до комплекту не входять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creepy Crawlers |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 370 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Картон |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
- Ціна: 985 ₴

