
Сумка Creepy Town Halloween Loot Bucket Pumpkin
- Готово до відправки
- Код: 5045733351642
358 ₴
+380 (63) 135-11-12
Замовлення / ІНФО
- +380 (66) 468-28-86ГУРТ
- +380 (63) 076-09-90ОПТ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Creepy Town Halloween Loot Bucket Pumpkin
Підготуйте дітей до свята цього року за допомогою цієї сумки на Гелловін — Гарбуз. Модель виготовлена з жовтогарячого матеріалу з жовтогарячою тканинною ручкою та кумедним фетровим гарбузом.
Ідеально підходить для того, щоб діти брали із собою солодощі або частування.
Розмір: ширина 22 см довжина 16 см глибина 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSCOOL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шопер |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Помаранчевий |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Тканина |
- Ціна: 358 ₴

